Nowoczesne akumulatory żelowe HAZE

Innowacyjne akumulatory żelowe HAZE dostępne są w sklepie internetowym akumulatory-zelowe.pl. Jest to punkt sprzedaży należący do oficjalnego importera HAZE w Polsce, czyli do firmy COMSYSTEM. Produkty od czołowego dostawcy na świecie spełnią oczekiwania wszystkich konsumentów. Klienci, jacy robią tutaj zakupy mają świadomość, że mają do wybrania wyroby najwyższej klasy. Każdy Akumulator litowo-jonowy jest przed przekazaniem do użytku precyzyjnie sprawdzany. Są one unowocześnione oraz spełnią wszystkie normy użytkowania.

Przyznawana jest na nie 12 miesięczna lub 24 miesięczna gwarancja. Produkcja przebiega w zgodzie z normą ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004. Mają one znak CE i spełniają wymagania jakościowe norm: 896 – 2, DIN 43534 oraz BS 6290p.4, EUROBAT i UL 1989. Rozmiary akumulatorów zaliczają się do standardowych oraz dlatego idealnie dopasują się w poprzednie miejsce. Można także oczekiwać na składanie zamówienia spersonalizowanego, o ile poszukuje się akumulatora do wózka inwalidzkiego albo do skutera.

Nie potrzebujące obsługi akumulatory przeznaczone są do silników elektrycznych, wózków i skuterów elektrycznych, pojazdów specjalnych, maszyn transportowych i podnoszących, maszyn czyszczących, jak i do elektrowni wiatrowych, jachtów i łodzi. Dobrze będzie też skierować uwagę na specjalną serię MARINE GEL, która ma wszystkie cechy oraz zalety z serii EV. Ta seria przeznaczona jest do pracy na jachtach, łodziach, motorówkach a także na innym sprzęcie pływającym. Wszystkie akumulatory z oferty zaliczają się do działających niezawodnie.

Ich elektrolit jest unieruchomiony pod postacią żelu. Dystrybucja w sklepie jest na równi detaliczna, jak i hurtowa. Przy dużych zleceniach można oczekiwać korzystnych rabatów. Dlatego wszystkie osoby, które interesują się zakupem muszą składać pytania ofertowe. Akumulatory żelowe do pojazdów elektrycznych polecane są w głównej mierze do pojazdów golfowych, wózków elektrycznych, skuterów elektrycznych, wózków inwalidzkich, pojazdów użytkowych, jak i do pojazdów platformowych.