Specjalistyczna produkcja systemowych ogrodzeń: Palisada Polska

Charakterystyka ogrodzeń sprzedawanych w przedsiębiorstwie Palisada Polska sugeruje, że są to użyteczne, dobrze wyglądające oraz trwałe ogrodzenia. Oferta obejmuje: ogrodzenia panelowe przetłaczane 3D, ogrodzenia panelowe proste 2D, ogrodzenia palisadowe P2020 i P8020, prefabrykowane ogrodzenia tynkowe, podmurówki systemowe a także ogrodzenia betonowe pełne. Są to ogrodzenia Toruń, jakim opłaca się przyjrzeć się z bliska. Ogrodzenia panelowe przetłaczane 3D cechuje specjalna powłoka osłonowa. Innowacyjne systemy cechuje wysoka trwałość i estetyczność wykonania.

Słupki, obejmy i panele dostępne są w wersjach: ocynkowanej i lakierowanej proszkowo. Powierzchnia cynkowa pokrywana jest na dodatek farbą proszkową, co sprawia, że jest odporna na warunki atmosferyczne i bardzo dobrze zapobiega korozji. Inne walory takich paneli to: trwałość, uodpornienie na uszkodzenia, estetyczne wykończenia, dwie opcje ochrony antykorozyjnej, łatwy montaż, ogromny dobór wymiarów i wysokości, duża gama kolorów według palety RAL, a także bogate wyposażenie dodatkowe. Tego typu panele ogrodzeniowe jako ogrodzenia Bydgoszcz mogą być dobierane jako ogrodzenia w: obiektach handlowych, halach produkcyjnych i magazynowych, obiektach użyteczności publicznej, obiektach sportowych i placówkach edukacyjnych, parkach, skwerach i ogrodach, osiedlach mieszkaniowych i na posesjach prywatnych.

Na witrynie można zapoznać się ze specyfikacją techniczną takich ogrodzeń oraz wyposażeniem dodatkowym. Z kolei ogrodzenia panelowe proste 2D wyróżniają się jeszcze większą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Ich zwarta konstrukcja pozwoli stosować je tam, gdzie ważna jest podwyższona ochrona: na halach produkcyjnych i magazynowych, w obiektach użyteczności publicznej, na terenach wojskowych, na terenach portów lotniczych i w obiektach sportowych oraz rekreacyjnych. Informacje w temacie ogrodzeń oraz prosperowania przedsiębiorstwa wskazane są na stronie www.