Wczasy w Mechelinkach jako opcja udanego wypoczynku nad Morzem Bałtyckim

Wczasy w Mechelinkach to opcja doskonałego wypoczynku nad Morzem Bałtyckim. Pobyt w kameralnej atmosferze jest zagwarantowany, jeśli zarezerwuje się Apartament Mechelinki. Mechelinki to miasteczko między drogą do Gdyni oraz Redy. Nieduży kurort w pobliżu wielkich miejscowości to najlepszy kompromis dla dużej liczby turystów.

W urokliwej miejscowości można na plaży oglądać wywodzące się z Kaszub kutry rybackie. Warto również odwiedzać Rezerwat Przyrody Mechelińskie Łąki. W miejscowości można odnaleźć dużo obiektów gastronomicznych. Apartament Mechelinki znajduje się przy ulicy Regatowej, tuż przy morzu. Odległość do plaży z przepięknym molo to jedynie 4 minuty. W miejscowości takiej można odwiedzić Torpedownię, a więc zabytkową halę montażową niemieckich torped.

Opłaca się także odwiedzić punkt widokowy – Aleję Zasłużonych Ludzi Morza. Co istotne, Mechelinki można rezerwować nie tylko w trakcie sezonu, lecz przez cały rok. Można wobec tego tutaj spędzić Boże Narodzenie, Nowy Rok, ferie lub zwyczajnie cieszyć się jodem o dowolnej porze roku. Ekskluzywny apartament będzie nadawać się zarówno na krótkie, jak i dłuższe pobyty, gdyż jest wszechstronnie wyposażony. Na witrynie internetowej umieszczony jest szczegółowy opis wszystkich atrakcji w Trójmieście oraz propozycje spędzania czasu wolnego.

Dużo wiadomości udzielą właściciele mieszkania. Dane kontaktowe to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Właściciele są dostępni pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Elegancko wyposażony apartament Mechelinki w okolicach Trójmiasta jest miejscem polecanym przez turystów. Miejsce to rekomendowane jest dla większej liczby osób, z uwagi na to, że może w tym miejscu mieszkać nawet 6 osób. To  doskonała propozycja dla osób, które nie chcą spędzać wakacji w większych kurortach. Warto się tym sugerować, gdy ma się dokładnie takie oczekiwania.